رمز عبور را فراموش کرده ام
يك ساعت تكيه زدن عالم بر بستر خويش و نگريستن در كار و عملش، بهتر از هفتاد سال عبادت عابد است.
کلاسهای کنکور طلایه داران دانش رشته برق در مشهد
پرسش و پاسخ طلایه داران دانش

تبلیغات را می‌توان یک فرآیند خواند نه یک مسیر یا شیوه خاص تبلیغ را می‌توان مجموعه فعالیت‌هایی دانست که که در آن امتیازات و برتری‌های محصولی را اعلام می‌کند و در تلاش است که خریدار را به خرید متقاعد کند.
وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدف گیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکت‌های تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کار گیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت.

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت بسزائی می‌دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید. سایت طلایه‌داران دانش با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای و نهاد آموزش و پرورش کشور با تلاش تیم برجستهٔ خود یکی از سایت‌های علمی برتر در رشته های تخصصی بوده و در مدت کوتاهی از راه اندازی توانسته محل مناسبی برای مباحث درسی و همچنین محل دریافت فایل‌های بی شماری که روز به روز نیاز آن‌ها برای افراد بیشتر می‌شود موفقیت خود را ثابت نماید.

اکنون می‌توانید با صرف کمترین هزینه محصولات و سایت‌های تجاری یا علمی خود را برای شناساندن به ما بسپارید و روزانه از هزاران بازدید بهرمند شوید.

 

چرا تبلیغ شما در طلایه داران دانش؟

وب‌سایت طلایه داران دانش، مجموعه ای غنی از محتوای علمی و فنی را در شاخه های گوناگون گرد آوردی نموده و هر بخش کاربران خاص خود را دارد، به همین دلیل شما می توانید کالا یا خدمات خود را به صورت هدفمندتر و مؤثرتر، دقیقاً به بازار هدف خود معرفی کنید.

به عنوان مثال: خدمات و محصولات سازمان یا شرکت شما مبنی بر امور برق و الکترونیک است که همه مشتری های شما در همین حیطه تخصص دارند، به همین خاطر سفارش تبلیغ خود را برای ما می فرستید و ما تبلیغ شما را فقط در صفحات مربوط به کاربران همان رشته به نمایش در می آوریم.

 

چرا هزینه تبلیغ را بدهیم و فقط صفحات خاصی آن را نمایش دهید؟! 

اگر بخواهیم خلاصه کنیم باید بگوییم: تبلیغات هدفمند!

ما تبلیغات شما را فقط در همان رشته هایی که شما مایل باشید نمایش می دهیم و به همین خاطر شما تنها به همان میزان هزینه می کنید، نه بیشتر !

اینگونه تبلیغات امروزه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، زیرا علاوه بر هزینه کمتر بازدهی بیشتری نیز برای تبلیغ دهندگان به همراه دارد.

 

هزینه تبلیغات در سایت:

 

طرح

مکان تبلیغ

اندازه

مدت نمایش

هزینه (تومان)

1

صفحه اول سایت

زیر آخرین عناوین انجمن ها

60 × 468

یک ماه

35000

2

صفحه اول سایت

سمت راست صفحه

125 × 200

یک ماه

25000

3

صفحه آرشیو مطالب هر رشته

سمت راست صفحه

125 × 200

یک ماه

15000

4

تمام صفحات مربوط به یک رشته (شامل آرشیو و پست ها)

سمت راست صفحه

125 × 200

یک ماه

25000

5

تمام صفحات مربوط به یک رشته (شامل آرشیو و پست ها)

زیر آخرین مباحث انجمن

60 × 468

یک ماه

20000

6

صفحه مطالب (پست ها)

پایین مطلب

60 × 468

یک ماه

30000

 

 

به هر کدام از طرح های بالا، در صورت سفارش دو ماهه 30% و سه ماهه 50% تخفیف تعلق خواهد گرفت.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش می توانید با ایمیل tech@tdd.ir مکاتبه نمایید.