رمز عبور را فراموش کرده ام
دانش، چه نيكو راهنمايى است. امام على علیه‏السلام
کلاسهای کنکور طلایه داران دانش رشته برق در مشهد
پرسش و پاسخ طلایه داران دانش

اولیاء محترم هنرجویان هنرستان شهید دکتر بهشتی و دارالفنون مشهد:

راهیبابی فرزندان عزیزتان را به دانشکده دولتی شهید منتظری مشهد را تبریک می گوییم و از اینکه در مدت یکسال در مقابل صحبتهای گوناگون صبر کرده، که نتیحه این صبر و اعتماد بهترین نتیجه این عزیزان است، خوشحالیم.

مهندس طلوعی

 


 

ریاست مهترم هنرستان دارالفنون جناب آقای مهندس سرابی و معاون محترم جناب آقای مهندس قاسمی و همکاران محترم:

قبولی 100% هنرجویان این هنرستان را در دانشکده های فنی  دولتی مخصوصاً منتظری مشهد را به شما تبریک می گوییم.

 


 

هنرجویان شرکت کننده در کلاسهای کنکور طلایه داران دانش:

یک سال تلاش و کوشش در راه هدف و رسیدن به نتیجه نهایی که قبولی در دانشکده های فنی مخصوصاً روزانه منتظری مشهد بوده است را به تمامی شما تبریک می گوییم.

امید اینکه در تمام مراحل زندگی موفق باشید

مهندس طلوعی

 


 

خانواده محترم قاسمی:

قبولی آقا احد را با رتبه دو کشوری در آزمون سراسری فنی و حرفه ای و قبولی در انتخاب اول و راهیابی به منتظری مشهد را به شما تبریک می گوییم. امید اینکه با تمرکز و دقت همیشگی در کلاسها به بهترین مدارج علمی نائل شود.

مهندس طلوعی

 


 

 

در حالت کلی با توجه به مراکز غیر انتفاعی دیگر پشت کنکوری نداریم، آن هم به صورت خیلی کم مگر دیپلم نگرفته‌ها. یعنی همه قبول می شوند؛ ولی در کجا مهم است…

 

و از آنجا که همه متقاضی آموزشکده های دولتی هستند، لذا به خاطر نداشتن هزینه و همچنین مرکزیت آن در مشهد ، اموزشکده منتظری مشهد همیشه در سطح رقابت بالایی در سطح 3 استان خراسان و مخصوصا به خاطر مذهبی بودنش در سطح کشور قرار دارد . علاوه بر اینکه امکاناتش از قبیل ازمایشگاهها ومحیط و مهمتر از همه پذیرش دانشجویان مهندسی در سطح رقابت بالایی قرار دارد .لذا دارای پذیرش محدود در هر سال می باشد .

 

که در امسال در روزانه و شبانه کلاً 128 که نصف آن روزانه اند که پذیرش آن از سال قبل نیز کمتر شده است و نصف دیگر آن شبانه هستند که ترمی بین 350 تا 450 هزار تومان هزینه آن می باشد.

به نظر شما رقابت سختی نیست؟!

خدا را شاکریم که هنرجویان طلایه داران دانش در هر سال بالاترین آمار قبولی را در بین تمام موسسات و در بین هنرستانهای مشهد که هنرستان شهید بهشتی نیز به خاطر شرکت بیشتر در کلاس‌های کنکور مهندس طلوعی (( طلایه داران دانش ))‌ هر سال بالاترین امار قبولی را دارند.

92-93

قبول شدگان کنکور سراسری ۹۳ – ۹۲

 

92-931

قبول شدگان کنکور سراسری ۹۳ – ۹۲

 

قبول شدگان کنکور سراسری ۹۳ – ۹۲

 

92-933

قبول شدگان کنکور سراسری ۹۳ – ۹۲

 

که این امر با توکل به خداوند باعث شده در سال تحصیلی 93 – 92  از هنرستان نمونه دولتی دارالفنون از بین 28 نفر کلاس 18 نفر آنها در طلایه داران شرکت کنند.

امید اینکه طلایه داران دانش مثل تمام سالهای قبل به بهترین شکل از این ازمون امسال نیز با موفقیت کامل سر بلند بیرون بباید . ان شاا.. .

امید اینکه خوب فکر کنید ، خوب تصمیم بگیرید و درست اقدام کنید، تا همیشه موفق باشید.           هیچ موفقیتی بدون تلاش و اطلاعات کافی بدست نمی آید.

 

نظرهای کاربران
  1. javad noroozi رشته

    45 نفر منتظری مشهد…

دیدگاه شما درباره این مطلب چیست؟