رمز عبور را فراموش کرده ام
هرکه با کتاب آرامش یابد، هیچ آرامش بخشى را از دست نداده است. غرر الحکم و درر الکلم، ح 8126
کلاسهای کنکور طلایه داران دانش رشته برق در مشهد
پرسش و پاسخ طلایه داران دانش

در راستای خدمات بهتر برای رضایت بیشتر کاربران گرامی وب‌سایت «طلایه داران دانش» صفحه درخواست را راه اندازی نمودیم. در صفحه درخواست می‌توانید نام نرم‌افزار، کتاب، مستند یا فیلم آموزشی مورد نیاز خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن در سایت قرار گیرد.

ارسال درخواست

**  برنامه ريزي تلف كردن وقت نيست بلكه سرمايه گذاري در وقت است  **           

سال 1393 بر همگان مبارك باد.

 

اميد اينكه سال خوبي داشته باشيد و يكي از سالهاي پر بار زندگيتان باشد، سعي كنيد با تلاشي كه داريد ، بهترين خاطره و زيباترين شادي آينده را كه قبولي در دانشگاههاي دولتي است را براي خود بدست آوريد ….

 

برنامه درسی برای تعطیلات عید می باشد، سعی کنید درسهای عقب افتاده را در این مدت جبران کنید. لحظات از دست رفته هیچ گاه جبران نمی شوند.

بیشتر به فکر باشید و حتی لحظه ای را غفلت نکنید و سعی کنید در پایان هر روز از خود بپرسید تا چه اندازه به موفقیت نزدیک شده ام !!!

از برنامه اي كه داده شده است سعي كنيد بيشتر كار كنيد، فكر نكنيد دو روز درس خوانده ايد كولاك كرده ايد، خيلي ها هستند خوب مي خوانند و مي دانند چه كار مي كنند، و مطمئن باشيد آينده در دستان افرادي است كه به فكر بوده اند، زحمت كشيده اند، و حالا لذت مي برند از تلاشي كه قبلاً  كرده اند.

پس بياييد ما هم نيز يكي از آن افراد باشيم .

با توجه به كارورزي كه داريد اگر در آن مكان فرصت بود حتما مطالعه كنيد. وقت بسيار اندك است. فقط استرس به خودتان راه ندهيد و سعي كنيد طبق برنامه كلاس آزمونها را بخوانيد، اگر خوب توجه كنيد برنامه را طوري قرار داده ايم كه تمام كتابها مرور مي شود. در اين زمان اندك مطالب را فقط با جستجوي تست ياد بگيريد. برنامه را طبق نظر خود مي توانيد تغيير دهيد، ولي از ساعتهاي آن كم نكنيد، بيشتر كنيد مفيدتر است.  هر درسي را كه فكر مي كنيد، خوب ياد گرفته ايد وقت آن را به درسهاي ديگر بدهيد و يادتان نرود هيچ درسي را دست كم نگيريد و درسهاي مهمتر را خيلي بيشتر بخوانيد.

برای مشاهده ادامه متن و برنامه کامل، فایل برنامه ریزی را از یکی از لینک های زیر دانلود کنید:

دانلود فایل برنامه ریزی: در قالب Word ، در قالب PDF

تاریخ درج خبر: سه شنبه, 25th مارس 2014
درباره نویسنده
رامین فیروز
دانشجوی رشته کامپیوتر هستم و علاقه‌مند به مباحث نرم افزار، وب و الکترونیک

دیدگاه شما درباره این مطلب چیست؟