رمز عبور را فراموش کرده ام
نگاه مهرآميز بـه چهره عالم، عبادت است. پیامبر خدا صلى‏ الله ‏علیه و ‏آله و سلّم
کلاسهای کنکور طلایه داران دانش رشته برق در مشهد
پرسش و پاسخ طلایه داران دانش

در راستای خدمات بهتر برای رضایت بیشتر کاربران گرامی وب‌سایت «طلایه داران دانش» صفحه درخواست را راه اندازی نمودیم. در صفحه درخواست می‌توانید نام نرم‌افزار، کتاب، مستند یا فیلم آموزشی مورد نیاز خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن در سایت قرار گیرد.

ارسال درخواست

«طلایه‌داران دانش» به عنوان جامعه فنی، مهندسی ایران در نظر دارد تا با ایجاد یک ارتباط دو جانبه با شما کاربران گرانقدر خود، بیشتر از گذشته به ارتقای سطح علمی کشور عزیزمان خدمت کند. در این راستا از این پس شما نیز می‌توانید با ارسال محتوای مفید خود و مرتبط با سایت در این مسیر همراه ما باشید.

در این طرح همه کسانی که صاحب قلم هستند و یا تولید کننده محتویات آموزشی می‌باشند ‌می‌توانند با انتشار محتویات خود در وب‌سایت «طلایه‌داران دانش» علاوه بر آسان‌سازی دسترسی هموطنان عزیزمان به محتویات مفید و آموزشی به ارتقای سطح علمی ایشان نیز کمک کنند.

 

کسب درآمد

با توجه به این‌که تولید هرگونه محتوا مخصوصاً محتوای آموزشی زحمات بسیاری را برای تولید کنندگان آن بهمراه دارد، این امکان را نیز فراهم کرده‌ایم تا بتوان محتوا را در دو حالت رایگان و غیر رایگان در دسترس عموم کاربران گذاشت.

در حالت غیر رایگان، هزینه به صورت آنلاین توسط کاربر پرداخت و پس از آن اجازه دانلود برای کاربر نام برده فراهم می‌شود.

تعیین هزینه‌ی به ازای هر دانلود، توسط تولیدکننده محتوا معین می‌گردد. تولیدکننده محتوا می‌تواند پس از رسیدن مجموع درآمد به حداقل 15 هزاتومان درخواست واریز وجه نماید که 10% از مجموع فروش بابت هزینه‌های نگهداری سایت کسر و مابقی آن به حساب ایشان واریز می‌گردد.

 

 

ما امید داریم که بتوانیم با همکاری مفید و سازنده با همه کاربران، در هر زمینه‌ای و به صورت تعاملی، در مسیر پیشرفت و سازندگی میهن عزیزمان گامی بزرگ و شایسته برداریم. ان‌شاءالله

 

برای شروع همکاری لطفا به صفحه «ارتباط با ما» مراجعه نمایید. ما در کنار شما هستیم…

 

تاریخ درج خبر: یکشنبه, 11th می 2014
درباره نویسنده
رامین فیروز
دانشجوی رشته کامپیوتر هستم و علاقه‌مند به مباحث نرم افزار، وب و الکترونیک

دیدگاه شما درباره این مطلب چیست؟