رمز عبور را فراموش کرده ام
يـك سـاعت مـذاكره علمى، بهتر از يك شب عبادت است. امام باقر علیه‏السلام
کلاسهای کنکور طلایه داران دانش رشته برق در مشهد
پرسش و پاسخ طلایه داران دانش

در راستای خدمات بهتر برای رضایت بیشتر کاربران گرامی وب‌سایت «طلایه داران دانش» صفحه درخواست را راه اندازی نمودیم. در صفحه درخواست می‌توانید نام نرم‌افزار، کتاب، مستند یا فیلم آموزشی مورد نیاز خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن در سایت قرار گیرد.

ارسال درخواست

به استحضار شرکت کنندگان محترم در اولین آزمون جامع تعیین سطح مدیریت بحران های طبیعی که در مورخ 1392/10/05 در محل پژوهشگاه شاخص پژوه و با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار گردید می رساند ، نتایج این آزمون براساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه شرکت کننده گان در سایت پژوهشگاه شاخص پژوه قابل دسترس می باشد. لازم به ذکر است افرادی که شماره داوطلبی آنها در جدول ذکر نشده است حداقل امتیاز را جهت اخذ نمره پایه کسب ننموده اند. همچنین افرادی که شماره داوطلبی آنها در فهرست پذیرفته شدگان می باشد ، اسکن یک قطعه عکس 3*4  کارت ملی خود را به همراه آدرس پستی دقیق خود به ایمیل پژوهشگاه ارسال نمایند، تا گواهینامه مربوطه به آدرس پستی شان ارسال گردد.

لازم به توضیح است دومین آزمون جامع تعیین سطح فعالان علمی در حوزه مدیریت بحران های طبیعی در مورخ 1393/03/01 با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور در پژوهشگاه شاخص پژوه برگزار خواهد شد

تاریخ درج خبر: جمعه, 14th فوریه 2014
درباره نویسنده
بهــــــــــــزاد ایزدی
دانشجوی سال سوم رشته مهندسی برق‌_قدرت; متولد سال 1371

دیدگاه شما درباره این مطلب چیست؟