رمز عبور را فراموش کرده ام
خوابِ توأم با علم و دانش، بهتر از نماز همراه با نادانى است. پیامبر خدا صلى‏ الله ‏علیه و ‏آله و سلّم
کلاسهای کنکور طلایه داران دانش رشته برق در مشهد
پرسش و پاسخ طلایه داران دانش
images

نفیسه مطلق متولد بهمن ۱۳۵۹ در ایران و از عکاسان خبری شناخته شدهٔ ایرانی می‌باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته عکاسی می‌باشد و به عنوان عکاس خبری در رسانه‌های متعددی به فعالیت پرداخته‌است.
نفیسه مطلق متولد ۱۳۵۹ و دارای مدرک کارشناسی ارشد روزنامه‌نگاری است.
وی از سال ۱۳۷۷ همزمان با ورود به دانشگاه علامه طباطباییدر مقطع کارشناسی روزنامه‌نگاری، کارش را به عنوان عکاس خبری در روزنامه‌ها آغاز کرد.
عکس‌های او در چندین نمایشگاه گروهی در داخل و خارج از کشور به نمایش درآمده‌است. نفیسه مطلق از سال ۸۳به اتفاق همسرش (علیرضا) برای ادامهٔ تحصیل، یا به قول خودش به بهانه ادامه تحصیل و پس از بسته شدن بسیاری از روزنامه‌ها، محلات و سایت‌هایی که با آنها همکاری می‌کرد، در کشور مالزی مشغول به تحصیل است.
او نیز مانند سایر دوستان خبرنگار شاغل در رسانه‌های اصلاح طلبش با توقیف یک روزنامه و گشایش دیگری لیست بلند بالایی را طی تنها ۵ سال در پرونده کاری ثبت کرده‌است. روزنامه‌های گزارش روز، مشارکت، جام جم، حیات نو، بهار و همشهری محله. مجلات دنیای اقتصاد، صنعت هوشمند، دانشگر و سروش جوان. البته چند ماهی نیز با سایت قلم سبز و خبرگزاری ایلنا همکاری کرده است.
او در این مدت علاو بر تحصیل؛ دو ترم تدریس عکاسی خبری و فتوشاب به عنوان کمک استاد، تدریس فتوژورنالیسم را در دانشگاه پوترا و همچنین آژانس خبری Bernama تجربه کرده‌است و ترجمه و انتشار مطالبی در مورد عکاسی در دو سایت همشهری آنلاین و عکاسی دات کام از جمله فعالیت‌های ست که در مدت اقامتم در مالزی انجام شده‌است.
فعالیت‌ها
روزنامه‌ها: جام جم، مشارکت، حیات نو و بهار
مجلات: اقتصاد ایران، صنعت هوشمند و سروش جوان
رسانه‌های اینترنتی: قلم سبز، آژانس عکس سوره، آژانس عکس OnAsia و همشهری آنلاین