رمز عبور را فراموش کرده ام
نگاه مهرآميز بـه چهره عالم، عبادت است. پیامبر خدا صلى‏ الله ‏علیه و ‏آله و سلّم
کلاسهای کنکور طلایه داران دانش رشته برق در مشهد
پرسش و پاسخ طلایه داران دانش
کشور : جمهوری اسلامی ایران
نشانی : شهر مجلسی - بولوار دانشگاه
شماره تلفن :
1_daneshgah

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی در چهارچوب سیاستها و برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین همگام با سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در امر آموزش عالی اعم از چشم انداز بیست ساله کشور و برنامه های پنج ساله توسعه در تیر ماه ۱۳۷۲ با مساحتی بالغ بر ۱۱۶ هکتار در یکی از قطب های مهم صنعتی کشور بویژه در استان اصفهان ، شهر پرظرفیت و رو به رشد مبارکه و در شهر جدید علامه مجلسی تاسیس شد.
این واحد دانشگاهی با هدف توسعه آموزش عالی در این منطقه و برقراری ارتباط پویا و همه جانبه با صنعت در زمینه تربیت نیروی متخصص مورد نیاز کارخانجات و صنایع و همچنین توسعه پژوهشهای علمی کاربردی ، ارتقاء سطح فناوری و بسط فر هنگ اسلامی فعالیت می کند.
به نظر می رسد آنچه این واحد دانشگاهی را نسبت به سایرین متمایز ساخته است سایه افکندن تفکر سیستمی و ارزشی بر مجموعه دانشگاه به ویژه مدیران آن در کلیه سطوح می باشد ، حاکم بودن این تفکر ، رشدی موزون در تمامی ابعاد آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و عمرانی را در پی داشته است .

ماموریت و چشم انداز دانشگاه
این دانشگاه در بخش آموزش عالی تحقیقات و فن آوری با استفاده از اساتید مجرب و تجهیزات کارگاهی ، آزمایشگاهی ممتاز و با تکیه بر سه اصل خرد گرایی ، اصول گرایی و نوآوری فعالیت می کند . این واحد دانشگاهی به عنوان یک واحد پیشرو در رشته های فنی مهندسی و فعال در سایر رشته ها و مبدع گرایش های جدید و میان رشته ای – تلاش میکند از کیفیت برتر آموزشی در سطح دانشگاههای کشور برخوردار باشد و این پیشرو بودن را در حل مشکلات صنعت از طریق کاربردی نمودن پروژه های تحقیقاتی ، دستیابی به فن آوری های جدید و بومی سازی قن آوریهای وارداتی نیز به اثبات رساند. دانشجویان داخلی و خارجی از واحد با وقوف به این امر به این انتخاب خواهند رسید و در فضاهای حقیقی و مجازی ( الکترونیکی ) این دانشگاه به کیفیتی دست می یابند که در نگاه جامعه از حیث تعهد و تخصص و بهره مندی از امکانات رفاهی ، فرهنگی ممتاز شمرده می شوند.