رمز عبور را فراموش کرده ام
علم ناخدا است و آزمایش و تجربه همچون سربازان او هستند.
کلاسهای کنکور طلایه داران دانش رشته برق در مشهد
پرسش و پاسخ طلایه داران دانش
کشور : جمهوری اسلامی ایران
نشانی : کردکوی - – شهرک فرهنگیان- خیابان سردار جنگل – هنرستان فنی شهید چمران
وب سایت : http://www.komeil.ac.ir
شماره تلفن : ۰۱۷۳۳۲۲۳۳۷۰
dan
اهداف تاسیس :
موسسه آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی کمیل درسال 1389با اهداف ذیل تاسیس گردید:
1) کمک به ارتقاء سطح فرهنگ جامعه، اشتغالزایی و ارتقاء کیفیت خدمات وب الا بردن ظرفیت دانشجویی استان.
2) مشارکت در توسعه آموزش عالی و پژوهشهای علمی و نیز تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور.
3) انجام خدمات فنی و مشاوره ای و برگزاری همایش ها، دورها و کارگاههای علمی و تخصصی به منظور ارتقاء دانش فنی و مهارتهای تخصصی.

تشکیلات :
این موسسه همانند سایر موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی کشور دارای اساسنامه مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و نیز هیات امناء مستقل جهت اداره امور و پیشبرد اهداف مقرر می باشد که از طریق رئیس موسسه و تشکیلات مربوط و اعضاء هیات علمی آنها را محقق می نمایند.

ضوابط پذیرش دانشجو :
پذیرش دانشجو براساس ضوابط و مقررات مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت می پذیرد. لذا کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل دراین موسسه می توانند ضمن شرکت در آزمون سراسری دانشگاهای دولتی که توسط سازمان سنجش کشور برگزار می گردد نسبت به انتخاب رشته در این موسسه نیز اقدام نمایند. بدیهی است دانشجویان، شهریه ای را که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دفترچه آزمون سراسری اعلام می دارد پرداخت خواهند نمود. کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی این موسسه تحت نظارت دقیق و همه جانبه وزارت علوم متبوع می باشد.

امکانات آموزشی، رفاهی وفوق برنامه :
موسسه دارای سایت رایانه ای مجهزبه اینترنت وسیستم نرم افزاری می باشد.
موسسه برای رفاه حال برادران و خواهران دانشجو و خانواده های آنان خوابگاه خود گردانی در قالب سوئیتهائی با کلیه تجهیزات و امکانت رفاهی از قبیل تلفن، و وسایل گرمایشی و سرمایشی، اجاق گاز، یخچال و فریزر، تختخواب، میز و صندلی راه اندازی نموده است. همچنین موسسه در هر نیمسال تحصیلی به دانشجویان واجد شرایط مطابق آیین نامه شرایط اعطاء تهسیلات و وام شهریه دانشجویی از محل اعتبارات صندوق رفاه دانشجویان وزارت متبوع وام پرداخت می نماید.