رمز عبور را فراموش کرده ام
بهترين صدقه، اين است كه انسان علمى را بياموزد و سپس آن را به برادر خود آموزش دهد. پیامبر خدا صلى‏ الله ‏علیه و ‏آله و سلّم
کلاسهای کنکور طلایه داران دانش رشته برق در مشهد
پرسش و پاسخ طلایه داران دانش
کشور : جمهوری اسلامی ایران
نشانی : تبریز - یاغچیان / 30 متری خیابان نور/ پایین تر از خیابان عماد، جنب 18 طبقه پارسیان، آمادگی دبستان یاسمین
وب سایت : http://safir-danesh.com
شماره تلفن : ۰۴۱۱-۳۸۴۹۱۹۱
dan

1- موسسه فرهنگی هنری سفیر دانش به شماره ثبت 13365 در تارخ 5/5/82 به صورت رسمی و مستقل فعالیت خود را در تبریز به آدرس میدان جهاد آغاز نموده و پس از انجام فعالیتهای مستمر آموزشی اقدام به تاسیس واحد دیگری در چهارراه آبرسانی این شهر نمود و دامنه فعالیت خود را با شروع به همکاری با نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی گسترش داده و سعی بر آن دارد که با افزایش فرهنگ آموزش و پرورش گامی مهم و موثر در جهت خدمت رسانی به همشهریان عزیز بردارد.

این موسسه با تربیت هزاران زبان آموز و دهها مدرس زبان در طول فعالیت خود به عنوان یکی از معتبرترین موسسات آموزشی زبان انگلیسی در سطح شهر تبریز مطرح شده و در حال حاضر علاوه بر آموزش در فضاهای داخلی موسسه اقدام به همکاری و آموزش پرسنل و کارکنان مراکزی همچون نیروی انتظامی – بانک ملی- راه آهن- پتروشیمی –پالایشگاه- اداره گاز- پارک علم و فناوری را در پرونده خود گنجانده است.

2- موسسه سفیر دانش دارای مجوز رسمی فعالیت از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین سازمان آموزش و پرورش استان می باشد.

این موسسه عضو انجمن غیر دولتی مراکز و موسسات فرهنگی هنری ایران ( ) بوده و مدیران آن با طی دوره های تخصصی کنترل کیفیت مدیریت موفق به اخذ مدرک نیز گردیده اند.